Hakkımızda

2018 yılında Acun Ilıcalı ve Can Melek tarafından kurulan Trizone Tedarik Kozmetik Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Türkiye’de zincir mağazalar ve internet satış kanalları ile ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktayız.Kuruluşunun ilk yıllarında firmamız öncelikle tedarik ettiği terlik ve ayakkabı ürünlerini Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerine satışını gerçekleştirmekteydi. Artan talepler doğrultusunda Erzurum’da 2020 yılında kurduğu fabrika ile 15.000 m2 kapalı alanda terlik üretimine başlamıştır.

Fabrika bünyesinde bulunan PU enjeksiyon, EVA enjeksiyon ve PVC makineleri ile beraber yıllık 12.000.000 adet üretim kapasitesine sahip olan firmamız Türkiye’nin önemli markalarına fason üretim gerçekleştirmektedir. Hammadde üretim makinalarımız ve yüksek depolama alanlarımız müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda sunmamızı kolaylaştırmaktadır.

Fason üretimimiz dışında erkek, kadın ve çocuk olmak üzere 3 ana grupta Juno, Juno Kids, Yooyu ve Yooyu Kids markalarımız ile tüm kitlelere hitap eden yüzlerce farklı terlik çeşitlerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Ürünlerimizi sadece Türkiye’deki en yaygın ve prestijli firmalara göndermekte kalmayıp, güçlü öz kaynak ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde Almanya, İtalya, Bulgaristan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa gibi ülkelere de ihraç etmekteyiz.

Güçlü planlama ve sağlam organizasyon yapımız ile iş ortaklarımızın taleplerine olan güçlü dönüşlerimiz müşterilerimiz karşısında güvenilir ve aranan bir partner olmamızı ve bizleri tercih etmelerini sağlamaktadır.

Firmamızın fason üretim gerçekleştirebilme kapasitemizi ve kendi markalarımız ile müşterilerimize farklı ürünleri en hızlı şekilde sunabilme kabiliyetimizi daima geliştiriyor daha iyi neler yapabileceğimizi planlıyoruz.